Salóniky

Lámete si hlavu nad voľbou vhodného priestoru pre Vašu svadbu, rodinnú oslavu, stužkovú slávnosť, firemný večierok, konferenciu...? Trápite sa originalitou výzdoby, ktorou zaujmete svojich hostí a vyčaríte im nezabudnuteľný zážitok? 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám obratom radi zašleme ponukový slávnostný lístok.

Pre náhľad do fotiek zo slávnostného menu kliknite na tento link:
 https://drive.google.com/drive/folders/1hp_GEyQsLUUZ9C_I6ByYcFtjs9m3BKhi
 

Našiel svoje zázemie na poschodí historickej časti budovy v krásnych komorných priestoroch. Jeho dispozícia je zárukou ničím nerušeného priebehu podujatia. S prepojením ďalších dvoch salónikov / hnedý salónik a žltý salónik / Vám ponúka možnosť usporiadať aj väčšie rodinné oslavy a rôzne iné spoločenské podujatia. Salónik je tiež vhodný na školenia, semináre a konferencie, kde môžete využiť zabudovaný data projektor s premietacím plátnom.

S veľkou obľubou je tento salónik využívaný na organizovanie svadobných hostín a narodeninových osláv.

Miest na sedenie: 80
Tanečný parket

Hnedý salónik sa nachádza na poschodí historickej časti budovy. Odporúčaný je na usporiadanie rôznych menších spoločenských podujatí. 

Miest na sedenie: 30
Živá hudba

Príjemnú atmosféru krémového salónika dotvára prepojenie krytej terasy s krbom. Salónik je vhodný na usporiadanie menších narodeninových osláv, stretnutí zo školy po rokoch, 1. sväté prijímanie a iné rodinné udalosti...

Miest na sedenie: 30

Francúzsky salónik je súčasťou reštauračných priestorov, odporúčame ho na usporiadanie menších rodinných stretnutí, pri príležitosti krstín, birmoviek alebo promócií...

Miest na sedenie: 20

Gotický salónik je umiestnený v prízemnej časti budovy, je vhodný na usporiadanie rodinných osláv ako sú narodeniny, krstiny, birmovka, 1. Sväté prijímanie, promócie a iné... Salónik je vhodný tiež na školenia, semináre a konferencie vďaka zabudovanému data projektoru s premietacím plátnom.

Miest na sedenie: 50
Tanečný parket

Prejdite sa našimi historickými spoločnými priestormi v Kaskáde. Nádych histórie vyžaruje z každého kúta.

Neváhajte a usporiadajte svoju oslavu v Kaskáde!