Reštaurácia Kaskáda - Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia Kaskáda - Ubytovanie Ubytovanie Reštaurácia Kaskáda - Sála a Salóniky Sála a Salóniky Reštaurácia Kaskáda - Výzdoba Výzdoba Reštaurácia Kaskáda - Catering Catering
Catering

Catering


Prostredníctvom nášho cateringu Kaskáda Vám dokážeme pripraviť udalosť podľa Vašich predstáv a priniesť jedlo až priamo na Váš stôl. S prípravou akcií máme bohaté skúsenosti. I sami sme sa totiž zúčastňovali akcií organizovaných inými spoločnosťami, čo nás doviedlo k rozhodnutiu priniesť niečo vlastné a originálne.

Preto Vám ponúkame jedlá, z ktorých po každom kúsku budete cítiť výnimočné chute a spokojnosť. Naším cieľom je priniesť na tanier každého zákazníka skutočný gastronomický zážitok. Jedálny a nápojový lístok konzultujeme a zostavujeme jednotlivo podľa druhu udalosti. Šijeme ho skrátka na mieru presne pre Váš typ oslavy. Nechajte zodpovednosť na našich pleciach.

Tím cateringu Kaskáda sa o všetko postará. Vám ostane čas pre ľudí, na ktorých Vám záleží a potešte ich dobrým jedlom a jedinečnou atmosférou. Naozajstný kulinársky zážitok Vás čaká iba s cateringom Kaskáda.

Rezervačný formulár