Reštaurácia

Kombinácia histórie a modernej architektúry...
 

Reštaurácia Kaskáda leží v srdci mestskej časti Popradu – Matejoviec, iba pár kilometrov od tatranských turistických centier a neďaleko vodného sveta Aquacity Poprad.

V reštaurácii ponúkame od pondelka do nedele raňajkové menu od 7:30 do 10:00 hod., okrem stáleho a-la carte lístka ladeného vo farbách chutí slovenskej i zahraničnej, tradičnej i modernej kuchyne tiež ponúkame počas pracovných dní aj víkendu  pestré denné menu za 8,50 €.  Menu je podávané priamo v reštaurácii od 10:30 hod., jeho súčasťou je nealkoholický nápoj, káva, v zimnom období aj čaj, výber šalátov zo zeleninového bufetu a taktiež aj dezert. Množstvo i druh doplnkov k menu si môžete vybrať podľa vlastného výberu z ponúkaných bufetových stolov.
 

Jedinečná, históriou opradená atmosféra Reštaurácie Kaskáda ju predurčuje pre usporadúvanie rôznych spoločenských podujatí,
pripravených presne podľa Vašich predstáv a želaní.

Charakteristické črty pôvodnej stavby navodzujú neobyčajnú atmosféru ako stvorenú pre rôzne rodinné oslavy, svadby, krstiny a promócie...
Rozšíriť kapacitu reštaurácie v počte 90 miest pomáhajú tri nefajčiarske salóniky.

Francúzsky salónik má kapacitu 20 osôb.

Krémový salónik pojme 30 osôb, je prepojený s vnútornou terasou, ktorá je v zimnom období vykurovaná krbom
a v letnom období aj vonkajšou terasou s kapacitou 25 miest.

Gotický salónik, ktorý má kapacitu 50 osôb je vhodný na usporadúvanie rodinných osláv. 

Pre našich zákazníkov máme vyhradené dve parkoviská. Jedno priamo pred reštauráciou, druhé v tesnej blízkosti s kapacitou 30 miest.